De eerste drie maanden: trends, duurzaamheid en HRevolutie
Dit blog bestaat nu iets meer dan drie maanden. Tijd om voor het eerst de balans op te maken.
Onze bezoekers
Van 1 november 2009 tot en met 31 januari 2010 bezochten meer dan 700 unieke bezoekers dit weblog. In totaal bezochten jullie de website meer dan 1000 keer. Een aantal van jullie heeft dit weblog dus meerdere keren bezocht.
Vooral in de maand januari groeide dit weblog hard. Zo verdubbelde het aantal bezoeken in deze maand. Ook het aantal pageviews nam in januari behoorlijk toe ten opzichte van november en december.
Welke artikelen het beste gelezen werden
Hoewel de teller van de website een andere top 10 geeft dan de statistieken, is absoluut duidelijk welk artikel het meest gelezen is: Trends in HR voor 2010.
Van deze trends lijkt duurzaamheid de grootste belangstelling te hebben. In de top 10 vinden we namelijk ook de artikelen:
- 6 richtlijnen voor duurzame ondernemingen
- Duurzaamheid en diversiteit horen bij elkaar
- HRevolutie: duurzame inzetbaarheid van mensen
Dit laatste artikel maakt deel uit van de serie HRevolutie. Uit die serie vinden we nog twee artikelen in de top 10:
De inbreng van onze bezoekers
Vrijwel vanaf de start hebben jullie bijgedragen aan dit weblog. Zo konden we met de opbouwende kritiek van sommigen van jullie de website gebruiksvriendelijker en overzichtelijker maken. Kitty, Walter, Gerben, Patrizia en de anderen, dank jullie wel.
Ook leverden jullie mooie aanvullingen op onze artikelen:
- Yves liet ons kennismaken met een mooie toespraak van Sir Ken Robinson over Creativiteit en onderwijs;
- Rachel leverde met een eigen filmpje over corporate storytelling een mooie bijdrage aan de verbinding tussen HR en marketing;
- De dicussie met HI-RE over HRevolutie in recruitment en instroom verscherpte de definitie over talentmanagement en arbeidsmarketing;
- De reacties van onder andere Kees, John en Ernest maakte een apart blogbericht over jullie speerpunten voor HR in 2010 mogelijk.
Nieuwe ontwikkelingen
Ondertussen zijn wij plannen aan het maken voor de komende paar maanden:
- Verbreding van het weblog: van HRM naar organisatieontwikkeling en strategisch HR. Binnenkort kunnen we hier meer over vertellen, als onze nieuwe corporate website up-to-date is;
- Ontwikkeling van nieuwe formats naast het vrijdagmiddagfilmpje;
- Verzending van de eerste nieuwsbrief. Deze verschijnt medio februari en bevat in ieder geval een samenvatting van de serie HRevolutie.
Abonnees ontvangen de nieuwsbrief per e-mail. Wil jij de eerste nieuwsbrief van Arjan Hamberg ook ontvangen? Meld je dan meteen aan.
Hoe blijf je op de hoogte?
De afgelopen maanden hebben we een aantal functies aan deze website toegevoegd, zodat je optimaal op de hoogte kan blijven van nieuwe berichten:
- RSS-feeds via Feedburner
- Uitgebreide mogelijkheden om artikelen te delen en te bewaren via AddThis
- Plaatsing in de nieuwsrubriek van LinkedIn groepen waarin wij actief zijn
- Onze eigen tweets (@arjan1970 en @karint1973)
Staat de manier waarop jij op de hoogte gehouden wilt worden, er nog niet bij? Vul de poll in.
Over de auteur: Karin Tempelaar is adviseur kennisdeling en communicatie en mede-eigenaar van adviesbureau Lumax Producties, dat organisaties helpt bij strategisch HR-beleid.
Andere artikelen over
inspiratie:
diversiteit:
Geschreven door Karin Tempelaar
Gratis e-book
Download gratis e-book Organiseren voor de toekomst
Vraag gratis e-book aan…
met maandelijkse nieuwsbrief

Reacties
Nieuwe reactie inzenden